İnternetten para kazanmak Gerçek Mi ?

Bayanların çok sık olarak merak ettiği internetten para kazanmak olur mu yapılabiliyor mu yada gerçek mi diye çok sorulmaktadır. bu konunun gerçeğini açıklamak istedim.

İnternetten para kazanma yolları çoktur ancak hangisi en iyisi hangisi daha çok kazandırır merak meselesi doğrudan para kazanmak için yüzlerce yöntem bulunmaktadır ancak siz her zaman doğal olan para kazanma yöntemini seçiniz anket doldurma, reklamlara tıklayarak para kazanma ve video izleyerek para kazanma gibi saçma yöntemleri kullanmayın çünkü bu saçma konular genellikle haftada bir su parası yani 0,50 kuruş kazanma gibi şansınız olur ben size anlatacağım yöntemlerle aylık 200 ile 3000 tl’ye kadar kazanma şansınız olabilir.

1: İnternetten Para Kazanma Yöntemi

İnternet’ten para kazanma yolları oldukça kazançlı yollardan birisidir bu yöntem ile ister bir ücretli alanadı alıp örneğin herhangibirisim . com/net/org devam etmek yada ücretsiz blog sitelerinden ücretsiz bir blog oluşturmaktır peki bu parayı kim bize verir diye sorulursa ücretsiz google adsense reklam yayıncılığı üyeliği alarak aylık olarak hesabınıza bakiyeniz gönderilir ve en güvenilir yöntemdir ücretsiz blog nasıl açılır diye sormaktasınız merak ettiniz şimdi aşama aşama anlatacağım sizlere.

AŞAMALAR

https://www.blogger.com/ adresine girip google üyeliği oluşturalım.

Ne tarz bir Blog açmak istiyorsunuz bilemiyorum ancak en çok kazandıran siteler moda, sağlık, tüp bebek tarzı bloglar’dır.

Blog oluşturma aşaması blog ismi .blogspot.com tarzı olmaktadır.

bu blogu oluşturduktan sonra tema seçimi yapınız ve temayı seçtikten sonra düzeltmeleri kendinize göre yapın.

blog teması ve düzenlemeleri bittikten sonra başlıklarla gönderi yazın.

Yazacağınız Makaleler kesinlikle özgün olmalıdır yani internetten para kazanma ile ilgili bir başlık yazdınız ve yazılarını tamamen kendiniz özgün olarak düşünüp yazmanız gerekmektedir hergün güncel olarak yazılar girmelisiniz.

Google Adsense Hesabı Oluşturmak

Google Adsense hesabı oluşturmak için google arama motoruna “google adsense” yazın ve çıkan ilk sıradaki siteye girin açtığınız google hesabı ile doğru açık adres bilgileri doğru isim soy isim her şeyi doğru yazdıktan sonra gönderin forumu ve 1 ile 2 hafta arasında onaylanır onaylandıktan sonra oradan verilen reklam kodlarını sitenize koyup para kazanmaya başlayın.

Sorularınızı yanıtlarım her zaman dilerseniz yorum yapın cevaplıyım. Umarım Herkese internetten para kazanma ile ilgili faydalı konu olmuştur Okuduğunuz için Teşekkürler

Bu yazı admin tarafından 11 Şubat 2015 tarihinde yazılmış.

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

Arap Makyajı Nasıl Yapılır...

Arap makyajlarında genelde en çok siyah göz kalemine önem verilir . arap makyajlarının geneli göz kalemi...

2014 Bayan Ayakkabı Modelleri...

Tarz moda ayakkabı sezonuzmuzda en yenileri ve en lüks ayakkabılarımız sizlere en uygun fiyatlarda sizle...

2015 Etek Modelleri...

2015 Etek Modelleri Geçtiğimiz senelerde uzun ve salaş eteklerin model olduğunu bilmekteyiz . Bu sene is...

Bu Yazın Trend Dövmeleri...

Bu yaz göz alıcı bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız gerçeğini yaptırmanıza gerek kalmayacak . Sizlerin...

YORUM YAZIN (0 Yorum)

Copyright 2009 - 2017 Panda Medya